Yhteystiedot

Hallitus 2018
Puheenjohtaja Päivi Vatanen
paivi.vatanen@kotka.fi
050 3593585
Varapuheenjohtaja Marja-Liisa Laitala
marja-liisa.laitala@kalliopp.fi
040 6786785
Sihteeri Virpi Laine
virpi.laine@essote.fi
050 597 3690
Taloudenhoitaja Sari Holmberg
sari.holmberg@porvoo.fi
019 5204303 työ

0400 479303 työ

Koulutussihteeri Hanna Kangasmaa
hanna.kangasmaa@vaasa.fi
050-5331641
Jäsenlehden päätoimittaja Tuija Raivio
tuija.raivio@fimnet.fi
 
Jäsenrekisteriasiat Päivi Isotalo
paivi.k.isotalo@somero.fi
044-7791322 työ

044-3372336

Koulutustoimikunta 2017
Koulutussihteeri: Hanna Kangasmaa
hanna.kangasmaa@vaasa.fi
 
Pekka Arvio
pekka.arvio@hameenlinna.fi
 
Tiina Mikkonen
tiina.mikkonen@oivappk.fi
 
Tapio Nurmi
tapio.nurmi@plusterveys.fi
 
Miika Hyvönen
miika.hyvonen@gmail.com
 
Henna Virtomaa
henna.virtomaa@fimnet.fi